in

Zostávajú 4 dni do MS v hokeji – Slováci však ešte nevedia, v akom drese budú hrať

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa tento rok odohrajú na Slovenku, konkrétne v Bratislave a Košiciach, sa neúprosne blížia. Prvé zápasy sa začnú hrať už v piatok. Slovenskí hokejisti však ešte stále nevedia, v akých dresoch si zahrajú.

Zdroj: SZĽH

Ako informuje Pravda.sk, Slovenský zväz ľadového hokeja ešte minulý rok predstavil nový vzhľad reprezentačných dresov na hrudi s vlastným logom. Štátny znak sa tak presunul do vrchnej časti rukávov. Nový vzhľad dresov s logom SZĽH sa nepáčil skupine zákonodarcov a Slovenská národná strana sa rozhodla pripraviť novelu zákona o štátnych symboloch.

Zdroj: Ivan Majerský/Pravda.sk

Hoci bola novela schválená parlamentom, prezident Andrej Kiska ju vrátil späť na opätovné prerokovanie. Veto prezidenta môžu poslanci prelomiť opätovných schválením. Či sa tak stane uvidíme na ďalšom zasadaní parlamentu, ktoré sa uskutoční 9. mája.

„Čakáme na výsledok parlamentu, kde sa rozhodne, v akých dresoch definitívne nastúpime. Máme pripravené obe verzie, takže musíme si počkať,“ povedal pre Nový Čas prezident zväzu Martin Kohút.

Samotní hokejisti a fanúšikovia hokeja sa tak finálnu podobu dresu dozvedia len jeden deň pred začiatkom MS. Aký je tvoj názor na túto situáciu? Podel sa v komentároch!

Zdroj článku – Pravda.sk

   
guest
2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Duri
Duri
3 roky dozadu

Keby sa starali aspoň o tie podstatné veci-skolstvo, zdravotníctvo,…

Antiduri
Antiduri
3 roky dozadu
Odpovedať   Duri

Samozrejme, a ty sa tiež staraj o podstatné veci, ok? Žiadne články na zhumor a pod., len seriózne veci, ktoré pomôžu našej krajine.

V preklade: to že rokujú o zákone, ktorý nás reprezentuje, pre teba znamená stratu času?

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #615

20 obrázkov: Otec štyroch detí odmietol robiť roztomilé fotky svojich detí, čím na Instagrame získal už vyše 1 mil. sledovateľov