in

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #354

Koneňe je tu streda a okrem toho, že si dnes podla porekadla treba za…..pnúť večer futbal, máme tu pre teba aj čerstvú várku memes, v ktorých si zaspomínaš na staré časy, pohľadáš motiváciu ísť do práce a dozvieš sa, ako to chodí po rokoch vo vzťahu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
guest
8 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Savannah
Savannah
1 mesiac dozadu

ďakujem pekne Lukáś! Teraz nabúchanej babe nik neodpíše!

Lukáš
Lukáš
1 mesiac dozadu

Savannah! Ty nikoho nemáš? Prečo si mi nezavolala? Ja by som Ti predsa s Katkou pomohol! Jój. A ešte k tomu si tehotná.To ťa ten spratek nechal s dieťaťom?! Veď za 3 týždne rodíš!!!!!!! Volám Ti.

Emil
Emil
1 mesiac dozadu

Ahoj kraskaja tiez hladamkrasavicu. študujem na umejelckeja mozem ta namalovat.aky masmobil ja mam Nokiu.mozes ma volat emo.priezvisko račej nebudem uvadzt. Pis na mejl.alebo tu.
tvoj Emko

Dominika
Dominika
1 mesiac dozadu
Odpovedať   Emil

Ahoj Emko 🙂 ja hľadám tiež frajera a tiež študujem na umeleckej. čo keby si sa na túto hlúpu americkú blondínu vykašlal ? Tá si určite nájde niekoho iného. Osobne ju poznám, kravu jednu. Dnes u mňa?
píš zlato.

Savannah
Savannah
1 mesiac dozadu
Odpovedať   Dominika

Prepáč milá Dominika, my dve sa nepoznáme a nechcem, aby si ma urážala.
Savannah

Savannah
Savannah
1 mesiac dozadu

Ahoj, krásavec. Ako iste vieš, každý krásavec musí mať svoju krásavicu. Zlou správou je, že ja krásavca nemám. Možno si práve ty môj budúci krásavec! Preto, ako správne vychovaná krásavica, sa Ti trošku predstavím. Volám sa Savannah Hayes, a pochádzam zo Severnej Ameriky, konkrétne z Kanady z mesta Edmonton. Mám 23 rokov. Priateľov som veľa nevystriedala, v podstate iba 3. Jeden bol z Kanady a zvyšní dvaja zo Slovenska. Na Slovensko sme sa s rodinou prisťahovali keď som mala 18. Napriek tomu viem veľmi dobre plynule slovensky, samozrejme po anglicky, po španielsky, nemecky a franúzsky. Mám výšku 170 cm, blonďavé… Čítať viac »

miso
miso
2 roky dozadu

posty su celkom fajn, ale ten uvodny odstavec ma milion preklepov – a memecka to tiez neobislo

Halina
Halina
2 mesiace dozadu
Odpovedať   miso

?

Neviem prečo to platím…

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #142