in

Známy basketbalista použil falošné prirodzenie naplnené močom, aby prešiel drogovým testom

Bývalá hviezda NBA Lamar Odom sa priznal k tomu, že v minulosti použil falošné mužské prirodzenie naplnené močom jeho trénera, aby prešiel drogovým testom na Olympijské hry. Vedel, že by v tej dobe určite neprešiel, keďže fajčil každý deň marihuanu.

39 ročný Odom o tom napísal v jeho monografii s názvom Darkness to Light, v ktorej celý príbeh popisuje. Kúsok z práce bol publikovaný v časopise People, kde Odom vysvetľuje ako ho v roku 2004 zavolal basketbalový tým Spojených štátov na Olympiádu, no vedel, že by testom neprešiel, keďže celé leto fajčil trávu každý deň.

A ako to teda dokázal ? Kúpil si falošný mužský úd, ktorý má vo vajciach ukrytý zásobník na moč. Doňho nalial moč svojho trénera a išiel na testy. Testy sú prísne strážené, kedy vás počas močenia kontroluje oficiálna ochranka, ktorá stojí kúsok za vami, no a tento moment už opisuje sám Lamar: „Rozopol som si zips na nohaviciach, opatrne som vytiahol falošnú p*nis, aby som dostal von špičku, no a potom som ho musel už jedine jemne stláčať.“

Odom sa nakoniec na olympiádu dostal a vyhral s jeho týmom bronzovú medailu. Aký to šťastný príbeh.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Zo Škody si uťahuje celý internet. Slováci vymýšľajú vtipné názvy nových modelov (20 obrázkov)

VIDEO: Arnold Schwarzenegger dostal wrestlingovú kopačku do chrbta, zatiaľ čo si robil selfie s fanúšikmi