in

Známa americká herečka predstavila sviečku, ktorá vraj “vonia ako jej orgazmus”

Ak si si myslel, že už si videl všetko, si na omyle. Americká herečka predstavila svoj nový, naozaj neobyčajný produkt – sviečku, ktorá “vonia ako jej orgazmus”. Správu priniesol portál New York Post.

Gwyneth Paltrow, zdroj: Entertainment Tonight

Gwyneth Paltrow je 47-ročná herečka, ktorá sa preslávila najmä svojou roľou vo filme Iron Man. Na internete je však známa aj svojou bizarnosťou, keď do predaja uviedla napríklad sviečku s vôňou jej vagíny (ktorá sa mimochodom vypredala behom niekoľkých dní) či príručku k análnemu sexu. Tentokrát však prichádza ešte s niečim bizarnejším, a to so sviečkou s údajnou vôňou jej orgazmu.

Herečka túto bizarnú novinku predstavila počas svojho vystúpenia vo večernej show Jimmyho Fallona, ktorému odporučila, že by ju mohol darovať napríklad jeho manželke. Ak by si si chcel túto “parádnu” sviečku zaobstarať, priprav si približne 70 eur.

Zdroj: Goop

Paltrow neskôr priznala, že o vôni len vtipkovala a jej základ tvorí grapefruit, neroli, zrelé bobule ríbezle zmiešané s čínskym zeleným čajom a tureckou ružou, čo vraj spolu tvorí veľmi sexy vôňu, ktorá vytvára v miestnosti uvoľnenú a príjemnú atmosféru.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Kompilačka hrozných vecí, ktoré ľudia napáchali v práci, ale aj tak nedostali výpoveď

20 psíkov, pri ktorých človek neodišiel bez darčeka