in

Žene sa zasekli topánky v odtoku, tak si zobrala odtok aj s topánkami domov…

Možno sa aj vy pýtate ,prečo ženy nosia opätky. Skrátka prečo si to robia… Nielen, že sú nepohodlné, ale v následujúcom prípade aj dosť nebezpečné.

Woman's Shoes Get Stuck In Drain, So She Takes Drain Home With Her

Jedna žena sa rozhodla, že nenechá svoje topánky s vysokým opätkom na pospas osudu. Obe topánky sa jej totiž zasekli do medzery v odtoku. Mala na výber 2 možnosti. Vybrala si boj.

Tia shared her ordeal with followers on Twitter. Credit: Deadline News

Vec sa mala tak, že opitá 20-ročná žena išla domov po tom, čo vystúpila z taxíka.. Z ničoho nič zacítila, že jej noha je v niečom zaseknutá. Než si to stihla uvedomiť, zaseknutá bola aj druhá noha. Tak pohla jednou nohou a celá vec vyšla.

Podľa jej slov nemohla tam ten pár len tak nechať. Nemohla nájsť ani silu, ktorou by jej milovaný pár topánok oslobodila. Rozhodla sa že s celým odtokom pôjde domov, kde by jej mala pomôcť mama. Keď prišla domov, hneď ,,postla,, celú situáciu na twitter, takže nebola sama.

More than 26,000 people have liked her traumatic post. Credit: Deadline News

Našlo sa mnoho ľudí, ktorí jej situáciu absolútne chápali a snažili sa ju podporiť. Našli sa odpovede ako: „Dievča poznám tvoju bolesť a už sa nikdy neopi.“ „Mám posttraumatický stres premýšľaním nad tým, koľko topánok som zničila počas toho ako som bola opitá.“

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Internetom sa šíri nový vtipný prank: “Doliala som olej do motora.”

Pilot počas testovacieho letu napísal na oblohu ,,Som Znudený,,