in

Žena z Oregonu našla pumu v obývačke, údajne ju dostala von telepatiou

Žena z Amerického štátu Oregon prišla do obývačky a našla tam horskú pumu.  Tvrdí, že sa spoľahla na svoju vnútornú frekvenciu a vysielala telepaticky signály pume, aby ju ukľudnila a ukázala jej cestu von z domu. 

Spomínaná žena, Lauren Taylor z mesta Ashland, zdieľala na sociálnej sieti Facebook fotku pumy ako jej spí na gauči v obyvačke. Neskôr sa vyjadrila, že puma privandrovala k domu, kde sa napila z jazierka pri dome a cez otvorené zadné dvere vošla dnu. Puma si vraj najskôr nevšimla, že je vnútri, kvôli množstve rastlín a ozdobných konárov v dome.

Zviera ale po chvíľke zistilo, že nemôže ísť vonku a začalo byť mierne podráždené. Zviera po chvíľke na pár hodín zaspalo na gauči. Keď Lauren urobila hluk a zviera sa prebralo a pozeralo na ňu, začala Lauren rýchlo žmurkať a vysielať pozitívnu energiu smerom k obrovskej mačke. 

Lauren ďalej posielala telepaticky signály smerujúce ku dverám von a mačka po chvíľke odišla. Lauren vraj mala už niekoľko skúseností s energiou zvierat a mačky sú vraj veľmi duševné a dokážu vnímať energiu.

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

” Diss vznikol aby sme upozornili na neetickosť cirkusov a ohrozené slony” : Priznávajú Fobia Kid s P.A.T a odkazujú, že sa majú radi

Tínedžerka držala “nezdravú diétu”, no namiesto štíhlej postavy ohluchla a oslepla