in

Žena vyskočila z idúcej dodávky, keď zbadala pavúka vo svojom lone

Čo sa týka strachu z pavúkov, existujú 2 typy ľudí. Prvá skupina sú tí, ktorí pavúka rozmliaždia, potom ešte raz … a ešte pár rán, keby náhodou nestačilo. Ďalej sú tu ľudia, čo sa snažia z celých svojich síl, aby zachránili tohto bezmocného, nevinného tvora.

No a ešte existuje jeden typ človeka. Ten, ktorý kvôli pavúkovi vyskočí z hýbajúceho sa auta, ešte predtým, ako si uvedomí, že mu auto vletí do rieky.

Príkladom takýchto spontánnych ľudí môže byť napr. žena z Georgie, ktorá však kvôli svojmu vlastnému záujmu nebola identifikovaná. Tá potom, ako zbadala pavúka, prišla na to najlogickejšie riešenie – každý (ona a auto) sám za seba.

NBC informovala o tom, ako žena pristavila svoju dodávku KIA k mólu, aby si mohla vyložiť kajak do rieky. Vtedy ju prekvapil pavúk, ktorý sa pomaly plazil k jej lonu. Žena spanikárila, vyskočila z auta a už len pozorovala ako jej auto pomaly schádza do rieky. Kým sa ale hliadka dostala na miesto, dodávka už bola dávno pochovaná niekde na dne rieky.

Žena teraz musí riešiť problém s poisťovnou, ktorá si však chce účtovať náklady za potápačský tím, ktorý má potopenú dodávku nájsť a vytiahnuť.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Žena vystupovala ako zástupca šerifa, aby dostala svojho priateľa z väzenia

15 zábavných rozhovorov, ktoré ľudia nechtiac započuli na ulici