in

Žena si pustila staré péčko. Pri sledovaní zistila, že hlavnými aktérmi sú jej rodičia

Neznáma žena sa na Reddite podelila o skúsenosť z minulosti, ktorú by nechcel zažiť nikto z nás.

V čase, kedy mala neznáma žena 15 rokov, sa vrátila zo školy skôr a šla k rodičom do spálne. Prezerala šatník, keď vzadu objavila škatuľu s videopáskami, na ktorých boli filmy pre dospelých.

Vzala jednu z kaziet a pustila cez videoprehrávač. Sadla si na gauč a pustila sa do sledovania. Zdalo sa jej, že pohovka vo videu jej je povedomá, no nekládla tomu veľký dôraz. Bolo jasné, že ide o amatérske péčko a hneď potom, ako muž nastavil kameru, sa pustil na ženu a mali nudný sex v misionárskej polohe.

“Bolo to to najmenej zmyselné porno, aké som kedy videla a aj keď som to nemala veľmi s čím porovnávať, bolo mi jasné, že ide o úplných amatérov,” opísala žena.

Po chvíli milovania sa chlapík zdvihol a šiel ku kamere. Vtedy si žena uvedomila, že sa pozerá na svojho otca tak, ako ho boh stvoril.

“Nikdy som nebežala k videoprehrávaču rýchlejšie. Okamžite som to vypla, kričala a mala som pocit, že môj život skončil. Po niekoľkých rokoch sa rozhodla, že toto hrozné tajomstvo musí niekomu zdeliť a tak o tom povedala bratovi. Teraz sa o to rozhodla podeliť aj so svetom.

 

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Žena ho podviedla, prišiel rozvod a majetok sa delil na polovicu – Muža však rozchod mrzel a tak sa svojej manželke pri tom delení trošku pomstil.

Počas basketbalového zápasu sa hráčovi roztrhla Nike teniska – akcie spoločnosti klesli o jednu miliardu dolárov