in

Žena si na záhrade postavila bar, aby aby prinútila manžela prestať chodiť po miestnych krčmách

Táto žena je asi jedna z veľmi malej skupiny manželiek, ktorej sa podarilo muža presvedčiť , aby prestal chodiť po miestnych krčmách.

Jayne Tapper (48) už mala dosť toho, ako jej manžel každý večer trávi v jednom z miestnych pajzlov. Ale neurobila to ako klasická žena, ktorá jednoducho začne zákazmi. Prišla s kreatívnym riešením.

Chcela ho mať pri sebe a tráviť s ním viac času, tak si postavila vzadu na záhrade vlastný bar. Pomenovala ho Doghouse (pretože je vzadu na ich záhrade za domom a tak trochu pripomína psiu búdu, len trošku väčšiu) a výstavba zabrala asi 5 mesiacov.

Jayne je sestričkou a k situácii povedala toľko:

Môj manžel Paul (53) vždy rád chodieval do miestnych barov a kvôli tomu som ho nikdy nevedela udržať doma. Tak som začala premýšľať – prečo si nepostaviť vlastný bar a stať sa sama barmankou.

Pôvodne to skôr vyzeralo ako také posedenie pre rodinku ale Jayne sa posnažila a spravila z posedenia skutočný bar, kde chodia ľudia. Odvtedy má manžela doma, takže sa jej plán očividne podaril.

Z baru majú radosť dokonca aj ich deti a chodievajú tam so svojimi kamarátmi. Hlavnou výhodou sú pre nich veľmi priateľské ceny a komorná atmosféra.

Takže ponaučenie znie:

Ak chcete manžela udržať doma a deti prinútiť navštevovať vás častejšie – Postavte si na záhrade bar!

zdroj

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20 geniálnych ľudí, ktorí prišli na to, ako zabezpečiť vianočný stromček proti domácim miláčikom

20 tých najvtipnejších komentárov zo sociálnych sietí #8 – Megaséria, ktorú jednoducho musíš vidieť