in

Žena sa pridala na Tinder, aby si našla nejaké rande a skončilo to tým, že sa z nej stáva herečka vo filmoch pre dospelých

Každý kto sa už stretol s aplikáciou Tinder vie, že nájsť si pomocou nej partnera svojich snov, nie je také ľahké, ako sa na prvý pohľad zdá. Sú na nej asi všetky druhy ľudí a nikdy neviete, s ktorou skončíte. Ale kto by mohol tušiť, že sa po stiahnutí z neho stane p*rnohviezda ? To teda neviem.

Ukázalo sa, že Tinder sa nevyužíva len na dohadovanie schôdzok, ale používajú ho aj p*rno agenti (áno, presne taký, ako je Rosenberg), ktorí tu hľadajú možné herečky.

Emily – teraz lepšie známa ako Gianna Dior študovala psychológiu a pracovala v dvoch prácach na čiastočný úväzok. Jedného dňa si stiahla Tinder a dúfala, že si nájde jedno-dve rande. Čoskoro mala zhodu s mužom, ktorého vôbec nezaujímalo či chodí na kávu do Starbucks, alebo rada číta knihy. Zaujímalo ho, či nechce začať natáčať p*rno. 

21-ročná Emily najprv ponuku odmietla, ale ako už asi tušíte, pevnú vôľu nemala. Dnes to je jej práca na plný úväzok, zarába približne $750/hod., no a že jej to teda ide…

Zdroj 

     
guest
2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Tajny Moc
Tajny Moc
1 rok dozadu

Doporučuji poopravit částku, kterou vydělává, v originálním článku jsou libry, nikoliv dolary. 🙂

Robonoris
Robonoris
7 mesiace dozadu

Dievcina ma 23 ,

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #23

To by som bol ten najšťastnejší človek na svete