in

Žena prezradila, že si radšej ide cez pracovnú pauzu na záchod “spraviť dobre”, ako by mala ísť do Starbucks na kávu

Všetci si z času na čas potrebujeme v práci oddýchnuť na pár minút, aby sme prevetrali myseľ. Jeden si skočí zapáliť, druhý sa ide nadýchať čerstvého vzduchu, tretí si dá s kolegom kávu v bufete, no a tá štvrtá je celá rada, že sú všetci preč, lebo sa môže ísť spraviť na záchod.

Tou štvrtou je Nadia Bokody, ktorá sa podelila o svoj každodenný rituál a neberie si veru servítku pred ústa : “Každý deň si vykĺznem na moju “pauzičku na kávu”. Ibaže ja nejdem na kávu … idem sa spraviť.”

Nadia je 34-ročná redaktorka, ktorá v jednom zo svojich postov píše: “Pokiaľ čo si moji kolegovia robia výlety do Starbucks, aby čakali 10 minút v rade a dali si tekvicové latté, ja sa radšej spravím. Keď je obedná pauza, odskočím si domov na rýchlovku s vibrátorom, ale niekedy sa stáva , že to neviem vydržať. Vtedy si skočím na záchod, dám si sluchátka a potichu si prechádzam RedTube, až kým zo mňa neopadne stres.

No zdá sa, že to nieje nič nezvyčajné. Podľa niektorých prieskumov sa ukazuje, že uľaviť si podobne ako Nadia, skúsilo už vyše 40% zamestnancov. Patríte medzi nich aj vy ?

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #624

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #45