in

Žena bola zatknutá za organizovanie “stredovekého duelu“ medzi milencom a bývalým manželom, ktorý utrpel 35 rezných rán

Zatiaľ, čo v stredoveku bolo celkom bežné, keď niekto obetoval život na boj o srdce milovanej ženy, v 21. storočí je to skutočne nezvyčajné a navyše protizákonné. Žena, ktorá takýto boj usporiadala medzi svojim bývalým manželom a milencom, bola zatknutá a odsúdená na minimálne 24 rokov vo väzení. O správe informuje DailyMail.

Zdroj: DailyMail

Asta Juskauskiene, 35-ročná žena, pred rokom opustila svojho manžela a nasťahovala sa k milencovi, ktorý bol v tom čase práve prepustený z väzenia. V tom údajne sedel za znásilnenie.

Manžel Asty však aj napriek tomu prispieval na výchovu ich spoločného dieťaťa a bol odhodlaný získať ženu späť. Tá však vymyslela plán, ako tento problém vyriešiť. Usporiadala “stredoveký duel” na život a na smrť. Jej milencovi sa plán naozaj páčil. Jediný problém bol ten, že jej bývalý manžel o takomto zápase nemal ani poňatia.

Bývalý manžel – zdroj: DailyMail

V noci teda nalákali jej bývalého manžela do tmavej uličky, kde na neho milenec ženy zaútočil s nožom. Keďže jej ex-manžel o ničom nevedel, nebol na boj pripravený a skončil tak s 35 reznými ranami, ktorým neskôr podľahol.

Milenec – zdroj: Daily Mail

Žena bola zatknutá a odsúdená za organizovanie vraždy na minimálne 24 rokov. Jej milenec si svoj trest odsedí minimálne 22 rokov, nakoľko sa k činu priznal.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Metóda presviedčania

20 moderných fotografií, ktoré zhodou náhod vyzerajú ako renesančné umenie