in

Závislák na videohre PUBG odsekol otcovi hlavu, aby sa mohol v kľude hrať

Mnohí z vás určite poznajú populárnu videohru PUBG. V hre vyskočí hráč na začiatku z lietadla a pristane na obmedzenej hracej mape, kde bojuje proti približne  100 hráčom o prežitie. Hry s rovnakým formátom sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené a tento žáner sa nazýva “Battle Royale”.

Veľa mladých ľudí sa stalo na tejto hre doslova závislými a mladý, 25 ročný muž z Indického mesta Karnataka nebol výnimkou. Mladý muž sa kvôli hre často hádal so svojím otcom, a jedného dňa ho dohnal hnev až za hranicu zdravého rozumu. Zabil svojho vlastného otca a následne mu odrezal hlavu a končatiny. 

Vrah bol študentom na technickej univerzite a identifikovali ho pod menom  Raghuveer Kumbar. Nebohý 65-ročný otec Shankrappa Kumbar bol policajtom vo výslužbe a údajne často nadával synovi za to, že sa hrá obľúbenú videohru.

Momentálne je mladý Raghuveer vo väzbe a celý prípad vyšetruje polícia. Vďaka prípadu vyšlo na povrch mnoho ďalších prípadov ublíženia na zdraví a usmrtenia kvôli závislosti na tejto populárnej videohre. 

Zdroj

 

3
Zanechať komentár

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
fernandoHonest Truth ManAlex2912991 Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Alex2912991
Alex2912991

Ten vyzerá že by to urobil aj keby nehrá pubg…

Honest Truth Man
Honest Truth Man

Keď niekto niekoho zabije kvôli hre tak to nie je vina hry lebo psychický zdraví človek by kvôli závislosti nikoho nezabil. Musel byť psychicky narušený už pred tým ako začal hrať pubg

fernando
fernando

hej no

Dvojnásobná matka prišla asi na najhorší spôsob, ako sa vyhrabať z dlhov – predala deti za $9.100

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #410