Zatkli muža, ktorý rok jedol KFC zadarmo – tvrdil, že je z vedenia firmy

Všetci určite máte takého kamaráta, ktorý sem tam niekoho v podniku oj*be, aby dostal dajme tomu – hranolky naviac. Ale to čo urobil 27-ročný chlapík z Južnej Afriky je jednoducho geniálne. Škoda, že to nakoniec prešvihol a zatkla ho polícia. Teraz čaká na súd, ktorý rozhodne o jeho treste za to, že celý rok jedol jedlo z KFC úplne zadarmo. 

Podľa India Today, prišiel tento chlapík vždy sebavedomo do reštaurácie a tvrdil, že ho poslalo riaditeľstvo KFC, aby kontroloval kvalitu potravín, či sú kurčatá pripravované podľa štandardov. Mal to naozaj vychytané. Nosil so sebou ID kartičku z riaditeľstva a nezabúdal ani na správne oblečenie. Dokonca mal aj kamaráta, ktorý pracoval na polovičný úväzok, ako vodič limuzín, čím si zaistil aj pompézny príchod. 

“Keď prišiel, všetci sa začali snažiť, aby sme nenasr*li niekoho z vedenia. Vždy keď prišiel, utekal rovno do kuchyne a začal kontrolovať, robil si poznámky a potom si vypýtal vzorky. Pravdepodobne pracoval predtým v KFC, lebo všetko výborne poznal,” povedal jeden zo zamestnancov.

Bol to výborný plán, no všetko pekné sa raz skončí. V tomto prípade sa to skončilo väzením.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Žena sa vlúpala do domu, pohladkala psa, umyla riad a odišla

“Podnikateľ” hľadá dve baby na výlet okolo Európy za 6.000 EUR. Ľudia ho nenormálne vtipne zhejtovali.