in

Zápletky z reálneho života, aké ste snáď ešte v živote nevideli

Nikdy neviete, čo vás v živote môže postretnúť. Ale že by sa vám dialo až niečo také, ako sa dialo ľuďom v tejto kompilačke? Tak to teda ďakujem pekne.

 

#1

S kamarátom sme odchádzali z Comic Con-u zo San Diega. Vo výťahu, pred odchodom na recepciu, sme sa jeden druhého opýtali, či nám bolo fajn. Povedal som, “Hej, ale mohol by som ešte stretnúť Chloe Bennetovú a dostať jej podpis.” Dvere výťahu sa otvorili a tadá.

 

#2

Raz ma vyhodili z klubu,pretože som bol v ňom akurát so svojim dvojčaťom, ktoré sa v ňom pobilo. Vyhadzovači nevedeli rozhodnúť, kto je kto, takže nás vyhodili oboch.

You And Me Both GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#3

Kúpil som si nové auto a pridelili mi k nemu ŠPZ-ku, na ktorej sú roky narodenia mňa a mojich dvoch sestier. Je to A62 6465.

Wow GIFs | Tenor

 

#4

Kamarát chodil do jedného baru niekoľko rokov s falošným občianskym. Keď mal konečne 21, prišiel do toho istého baru a ukázal im svoj skutočný občiansky. Okamžite ho z neho vyrazili a dostal doživotný zákaz vstupu.

Get Out Of Here GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#5

Bol som v prvom semestri na zdravotnej škole. Dostal som správu od profesorky, že mám ísť skontrolovať jedného pacienta na jeho lôžko. Triasol som s ním, hovoril na neho, ale nič sa nedialo. Potom som si uvedomil, že je mŕtvy.Tá učiteľka bola stelesnené zlo.

Evil Plotting GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Zdroj

 

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Infarkt v aute

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #339