in

Zaľúbenci si to rozdávali na verejnosti. Poriadok s nimi urobila až staršia žena, keď ich dobila drevenou doskou

Dvaja zaľúbenci si užívali ničím nerušený sex v kríkoch. Teda až do chvíle, kým s nimi neprišla narobiť poriadky okoloidúca žena. Tá nielenže im vynadala, ale ich aj poriadne “vychovala” drevenou doskou. Úsmevnú správu priniesol zahraničný portál Daily Star.

Ako je všeobecne známe, Rusko je veľmi netradičná krajina. To platí aj v prípade dvoch milencov z ruského mesta Stavropol, ktorí si to rozdávali na verejnosti v kríkoch. Staršia žena, ktorá to celé videla, sa rozhodla dať mladým príučku a dobehla za nimi už aj s pripravenou výzbrojou – drevenou doskou.

Ako prvý schytal zopár rán muž, ktorý bol navrchu. Irina však nešetrila ani ženu pod ním. Tej uštedrila tiež zopár štipľavých rán a ako je vidno na videu, silou v tomto prípade určite nešetrila. Okrem rán ich nešetrila ani slovne. Počas celého videa je počuť, ako páriku nadáva.

Pred odchodom zo scény dá Irina ešte poslednú ranu, na čo muž zareaguje výkrikom bolesti. V pozadí je na konci počuť aj smiech kameramana, ktorý to už nedokázal udržať.

 

Zanechať komentár

avatar

Najhlúpejšie veci, ktoré ľudia urobili len preto, aby ukázali, že na to majú (15 zábavných priznaní)

14 hercov, ktorí prezliekli kabát a išli skúšať superschopnosti do konkurenčného štúdia