in

Zákazník si naschvál hádzal vlasy do jedla, aby ho dostal zadarmo. Na bizarné video ho natočila bezpečnostná kamera

Majiteľ reštaurácie zostal zaskočený, keď uvidel, že jeden z jeho zákazníkov sťažujúci sa na cudzie vlasy v jedle, si ich tam hodil sám. Od majiteľa následne žiadal, aby mal večeru v hodnote približne 61 eur úplne zadarmo. Správu priniesol zahraničný portál Metro.

Majiteľ reštaurácie Ahmed Waseem sa na internete podelil s videom, ktoré zobrazuje dvojicu sediacu pri stole, na ktorom sú už donesené taniere s jedlom. V jednom okamihu si možno všimnúť, ako si muž načiahol ruku do vlasov, zopár z nich vytrhol a nenápadným pohybom ich hodil do pripraveného jedla.

Následne začal muž podľa 47-ročného majiteľa robiť v reštaurácii scény a odmietal zaplatiť za svoje jedlo, nakoľko v ňom ževraj našiel cudzie vlasy. Waseem však zachoval chladnú hlavu a rozhodol sa všetko preveriť na svojej bezpečnostnej kamere. „Keď mi môj syn ukázal video záznam, všetci boli šokovaní. Bolo to od nich naozaj nechutné,“ vyjadril sa Ahmed.

Medzičasom však stihla dvojica na stole nechať 20 eur, čo je približne len tretina z celkovej sumy a z reštaurácie utiekli preč. Majiteľ reštaurácie teda všetko ohlásil na polícii, ktorá aktuálne pátra po páchateľoch.

 

Zanechať komentár

avatar

Praktická žena

Vieme svoje