Zákazník McDonald’s zavolal políciu, pretože mal vo svojom Big Macu cibuľu

Zákazník fastfoodového reťazca McDonald’s bol zatknutý z dôvodu zavolania polície len kvôli tomu, že v jeho Big Macu mal cibuľu. Okrem toho ešte stihol vyzvať manažéra reštaurácie do päsťového súboja.

Leslie McDonagh

53-ročný Leslie McDonagh navštívil miestnu prevádzku McDonald’s v meste Manchester v piatok okolo 22:30. Keď dostal svoj burger, všimol si, že mu do neho dali aj cibuľu, na ktorú je alergický. Ešte predtým, ako zavolal políciu kvôli “zlej ingrediencii v jedle”, vyzval manažéra prevádzky na fyzický súboj. Podľa Metro, McDonagh pred príchodom do fast foodu vypil značné množstvo alkoholu.

Situácia sa začala zhoršovať po príchode polície. Keď ho dôstojníci požiadali, aby odišiel z prevádzky, neudržal sa na nohách a spadol na podlahu. Neskôr mal údajne aj napľuť jednému z dôstojníkov do tváre.

Muž sa priznal, že sa vracal z párty, na ktorej vypil 6 plechoviek piva. Teraz musí zaplatiť pokutu vo výške 248 dolárov a odpracovať 120 hodín neplatenej práce.

Zdroj

3
Zanechať komentár

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PabloJančiCrew Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Crew
Crew

Tých 120h by si mal odpracovať v McDonalds, nech vie, aké to je, keď si objedná špeciál.

Pablo
Pablo

Co když má alergii? To vás nenapadlo co. 😀

Janči
Janči

Päsťový súboj? Kriste pane, tak takéto slovné spojenie som ešte nevidel. Pán redaktor je asi veľmi zbehlý v práci s jazykom 🤦🏼‍♂️

Hádaj, hádaj

Mužovi zo Slovenska našli doma marihuanu za niekoľko tisíc eur – vraj chcel vyrábať liečivú masť