in

Zabudni na Pokémon GO! Čoskoro budeš trénovať Pokémonov aj v spánku

Tvorcovia populárnych Pokémonov predstavili svoje plány do budúcnosti. Už budúci rok by sme sa mali dočkať aplikácie, v ktorej budeš trénovať svojich Pokémonov spánkom.

Zdroj: NewsWeek

V novej mobilnej hre, ktorá nesie názov Pokémon Sleep, budeš odmeňovaný za splnenie úloh v spánku. Aplikácia bude sledovať rôzne aspekty, ako sú napríklad dĺžka spánku, pravidelnosť spánku, večierku a podobne. Tejto hry by sme sa mali oficiálne dočkať v roku 2020. Podľa spoločnosti Pokémon by mala hra priniesť úplne nový herný zážitok. Tiež by sa malo jednať o úplne prvú hru, ktorá sa dá hrať v spánku.

Monitorovanie spánku by malo prebiehať cez nový nárok Pokémon Go Plus+, ktorý sa položí pred spánkom vedľa vankúša a celú noc bude odosielať dáta do mobilu. Vždy ráno sa spánok vyhodnotí a podľa jeho kvality sa vytrénuje daný Pokémon.

Týmto krokom sa v podstate vylučuje koncept aplikácie Pokémon GO, ktorá mala za úlohu vytiahnuť ľudí von z postele. Určite však môžeme očakávať, že nová appka bude úzko spolupracovať s GO verziou. Presnejšie informácie však zatiaľ zverejnené neboli.

Zdroj

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
DeathWay Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
DeathWay
DeathWay

Nemala to byť náhodou spoločnosť Niantic? 😉

Doktori odstránili dievčaťu zo žalúdka 0,5 kg chumáč vlasov

Tínedžer zomrel na zástavu srdca potom, ako hral 6 hodín non-stop PUBG