in

10 zábavných recenzií, ktoré si svojou pravdivosťou získali internet

V dnešnej kompilačke sme pre teba vybrali a preložili recenzie, ktoré sú výnimočné nielen svojim humorom, ale zároveň aj pravdivosťou:

#1 Zábavná cesta ako si pokaziť víkend a vyhodiť 100 dolárov

Zobrali sme túto loptu na pláž. Po dvoch hodinách fúkania sme s ňou zažili asi 10 minút zábavy. Vtedy totiž začal fúkať silný vietor, ktorý nám loptu vytrhol z rúk a s rýchlosťou asi 50 km/h ju tlačil vpred. Ničila všetko, čo sa jej postavilo do cesty. Malé deti plakali a kričali, že im obrovská guľatá príšera ničí pieskové hrady. Dospelí muži sa snažili pred týmto monštrom chrániť svoju rodinu. Čím rýchlejšie sme ju naháňali, tým rýchlejšie pred nami utekala. Nakoniec sme sa museli naháňania vzdať, pretože rýchlosť nášho behu už presahovala do nelegálnych hodnôt. Legenda vraví, že toto guľaté monštrum dodnes naháňa nevinné rodiny na Floride, ktoré si len chceli užiť slnečný deň na pláži.

 

#2 Kvalitná maskara

Kúpila som si túto maskaru a hneď prvý deň, čo som si ju dala na seba, som sa dozvedela, že ma môj priateľ, s ktorým chodím už 5 rokov, podvádza. Preplakala som niekoľko hodín, a tak som sa išla pozrieť do zrkadla, či nemám maskaru roztečenú po celej tvári. Zistila som, že drží perfektne a absolútne nie je rozmazaná. Ďakujem, že vyrábate maskaru, ktorá je spoľahlivejšia ako muži.

 

#3 Prípravok na bielenie zubov funguje skvelo

Moje zuby sú teraz až tak biele, že začali ostatným ľudom kradnúť ich pôdu.

 

 

#4 Okamžite si ich objednajte

Jediné, čo môžem povedať je to, že si ich určite objednám znova! Toto som ja, ako sa valím dole kopcom, pretože som sa pošmykla. Moje legíny vydržali a sú ako nové, aj napriek tomu, že som sa zachytila o niekoľko kameňov a dokonca aj o strom. Určite odporúčam.

 

#5 Funguje výborne

S mojou priateľkou sme už boli na hrane rozchodu, pretože som ju v noci neustále budil so zvukom klikajúcej myšky. Teraz to už tak nie je! Tento výrobok mi zachránil vzťah! Táto myška je totiž tak tichá, že partnerka dokonca občas aj zabudne, že som doma a pozve si sem milenca. Je to celkom v pohode chlapík.

 

#6 Sú to proste nožnice

Sú to nožnice. Vec, ktorú chcete rozstrihnú, dáte medzi dve čepele, rukou stlačíte obe strany rúčky a hotovo! Sú tiež super ostré. Ich ostrosť by som prirovnala ku komentárom môjho otca o mojej kariérnej ceste.

 

#7 Vegánske oplátky

Otázka: Je to vegánske?

Odpoveď: Nie, obsahuje to telo Kristovo

#8 55 galónov lubrikantu

Kuriér UPS mi to ochotne vyložil pred moju garáž. Jeden vodič omylom do sudu narazil a vylial ho na moju príjazdovú cestu. Teraz mi do garáže vojde nespočetne veľa áut.

 

 

#9 Zápach kalkulačky

Otázka: Ako to vonia?

Odpoveď: Vonia to ako slzy študenta, ktorý sa snaží úspešne prejsť testom z matematiky

 

#10 Priestrannosť je základ

Zatiaľ neviem povedať, či sa mojim mačkám páči alebo nie. Určite je však oveľa priestrannejšia, než som čakala. Som veľmi spokojná s touto kúpou.

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Chodenie za škole kedysi vs. dnes

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #81