in

Za čo ľudia naposledy dostali pokutu? – vtipné príbehy zo života ľudí

Denne sa na našich cestách rozdá množstvo pokút. Za prekročenie rýchlosti, nesprávne parkovanie, alkohol za volantom a ďalšie podobné záležitosti. Slovenské rádio sa spýtalo túto otázku Slovákov na sociálnej sieti Facebook. My sme pre teba pozbierali tie najvtipnejšie reakcie a môžeš sa na nich pobaviť v tomto článku.

 

#1

“Ešte v roku 2017 môj priateľ zabudol odbočiť na zjazd, vybral sa teda na diaľnicu bez diaľničnej… Tento mesiac mu prišla pokuta 150€ a k tomu krásne fotky nášho auta 😁😁😁” (N.S.)

#2

“Rušenie nočného kludu s mojim kazetovým rádiom na toyote o 23.00, ktoré bolo zaparkované hneď vedľa nočného klubu kde sa akurát konal metalový koncert.
Pozdravujem štátneho, ktorý prišiel určite na zavolanie lebo takéto vážne problémy neriešia predsa mestský.” (D.Š.)

#3

“2x po 50€ na tom istom mieste za prekročenú rýchlosť. Po ceste do práce a po ceste z práce 😂 ešte, že som sa ponáhľal len jeden deň, inak by ma ten týždeň v Linzi vyšiel veľmi draho 😅” (V.H.)

#4

“10 EUR za prasknutý vodičák o deň neskôr ma zastavili naši Nitriansky (pozdravujem chalanov asi jediný normálny policajti sú v Nitre ) ty mi pochválili koľko som schudol oproti fotke spýtali sa ma či sa mi zdá normálne že ma pokutovali za prasknutý vodičský preukaz a popriali mi šťastnú cestu.” (M.B.)

#5

“10€ za prekročenie rýchlosti na 80km/hod. som šiel 104km/hod. Chceli 200€ ale nakoniec z toho bolo 10€” (A.B.)

#6

“Poznáte to. Ponáhľate sa po materiál a zrazu sa objaví zelená uniforma, aby vás zastavila za prekročenie rýchlosti. Bum 50,-€. Tak šup rovno dáte 100,-€. Policajt pozerá, že prečo chcete 2 pokuty. Odpoveď:”Idem po materiál, ponáhľam sa a o chvíľu pôjdem tadiaľto naspäť.” 🙂 čo už, Materiál treba rýchlo, práca čaká.” (L.S.)

#7

“Naposledy ma zastavil čierny Superb s tmavými sklami aj na predných …. aby mi chlapci mohli vysvetliť že tmavými fóliami na predných sklách vraj ohrozujem premávku a moje auto nieje spôsobilé na slovenské cesty … keď som sa spýtal či oni premávku neohrozujú a či ich auto je v poriadku zobrali mi techničák a dali pokutu…” (J.T.)

#8

“60eur za červenú 🙁 ani ISIC na zľavu nepomohol…” (S.L.)

#9

“150€ za dialničnú, po 2 rokoch prišla🙄”

#10

“Za fajčenie na pláži na Filipínach. Mal som na výber zaplatiť 20 €, alebo zbierať 1 hodinu odpadky. Tak som si vybral zbieranie… Konkrétne tá pláž bola tak špinavá, že mi trvalo 10 minút, kým som nazbieral plné vrece plastu a bordelu, tak ma pustili. Odvtedy som na pláži radšej nefajčil, ale odpad z času na čas ešte pozbieram 🙂 (a na Filipínach sú aj čisté pláže, aby som im nerobil zlú reklamu :))” (Cestuj po svete)

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #421

O tom, že hudba má zvláštny vplyv na učenie alebo ako dospelí ľudia berú spánok, narozdiel od detí – Toto je tvoja denná dávka memes #734