in

Woody Harrelson priznal, že sa musel nafajčiť, aby prežil “brutálnu večeru” s Donaldom Trumpom

Woody Harrelson pôsobí ako dosť vychillovaný chlapík, ktorý má zrejme slušnú toleranciu ku všelijakým kravinám. Vyzerá to tak, že jedna z vecí mu predsa len robila menší problém. Tou vecou bola večera s Donaldom Trumpom, na ktorej jednoducho nemohol ostať triezvy.

V roku 2002 bola hviezda Zombielandu pozvaná na večeru, vtedy ešte nie tak známym Donaldom Trumpom. Zúčastnili sa jej dokopy štyria ľudia– Woody Harrelson, Donald Trump so svojou manželkou Melaniou (toho času ešte nebola jeho manželkou) a guvernér Minnesoty Jesse Ventura.

Woody spomína: “Pri stole, kde sedia 4 ľudia, by ste očakávali, že sa konverzácia rozdelí po 25% však ? Povedal by som, že Melania mala tak 0,1%, ja asi 1%, guvernér Jesse dostal približne 3% a zvyšok si nechal pre seba Trump.”

“Bolo to také zlé, že som musel ísť von a zapáliť si jointa, než som sa vrátil k monopolu monológov. Počúvaj ma, prešiel som si Hollywoodom, takže som videl veľa narcisov, ale tento chlap bol mimo.”

To je tak. Ak zistíte, že je konverzácia na tak zlej úrovni, že si musíte ísť zapáliť brko – vstúpili ste do samotných brán pekelných.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Univerzitný profesor: “Muži nerecyklujú, pretože nechcú aby si o nich ľudia mysleli, že su gayovia”

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #24