in

Webová stránka vás varuje, či náhodou vo filme nezomrie pes, mačka alebo iné zviera

Väčšina z nás vie pri pozeraní filmov ovládať svoje pocity, pretože nech sa vo filme dejú kadejaké zvrhlosti, stále si vieme povedať – “je to len film.” Ale aj tí najstatočnejší z nás majú svoje slabiny. Jediná vec, ktorej sa nikto z nás neubráni, je mŕtvy pes. Celkovo, keď sa vo filme objaví pes, tak sa mnoho z nás hneď opýta: “A nezomrie?”

Práve pre tieto nepríjemné situácie, keď musíte sledovať, ako vaša obľúbená filmová postava umiera, vytvorili webovú stránku, ktorá vás aspoň môže pripraviť na nevyhnutné. 

“Does The Dog Die,” (zomrie ten pes ?) je stránka, ktorú presne vystihuje jej názov a v jej databáze nájdete doslova skoro všetko. Obsahuje totižto údaje z 11 typov médií, ako sú: filmy, seriály, knihy, videohry, komiksy a ďalšie, v ktorých zistíte, či nemá náhodou štvornohá postava tragický osud. 

Táto webová stránka toho však skrýva ešte oveľa viac. V podstate si na nej môžete zistiť skoro všetko, čo by ste vo filme nechceli vidieť. Okrem smrtí psov, mačiek alebo koňov, si môžete nájsť aj filmy, kde nie je napr. krv, duchovia alebo aj odhalenie, že Santa nie je Santa. 

A TU si ju môžete pozrieť.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #58

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #121