in

Výskumník tvrdí, že koniec sveta v roku 2012 bol nesprávny a skutočná apokalypsa príde v roku 2020

Tešíš sa na leto? Už nemusíš. Koniec sveta má totiž prísť práve cez leto tohto roka – teda aspoň podľa bizarnej predpovede istého “výskumníka”. Správu priniesol portál The Sun.

Ilustračný obrázok

Aby sme sa dostali k podstate, musíme sa vrátiť zopár rokov dozadu. Určite si pamätáš ten čas roku 2012, kedy mnoho ľudí uverilo tomu, že prichádza skutočný koniec sveta. Apokalypsa mala vtedy podľa mayského kalendára prísť 21. decembra, no nakoľko čítaš tento článok, proroctvo sa nenaplnilo a žiadny koniec sveta neprišiel.

Vedec Paolo Tagaloguin teraz publikoval na svoj Twitter vyhlásenie (medzičasom ho už stihol vymazať), v ktorom tvrdí, že podľa rôznych kalkulácií prišiel k “zaujímavému” výsledku. Apokalypsa má podľa neho prísť už 21. júna 2020. Rád som vás všetkých poznal …

Ilustračný obrázok

K tomuto odvážnemu tvrdeniu sa už stihla vyjadriť aj NASA, ktorá informuje ľudí, že žiadny koniec sveta neprichádza, a tak môžu všetci ostať pokojní. Podobné konce sveta mali prísť aj v rokoch 1990, 1994, 2000 či 2011. Najabsurdnejší z nich bol rok 2000, kedy ľudia predpovedali, že počítače nebudú vedieť správne zobraziť v dátume tri nuly, a tak začne ich povstanie.

 

2
Zanechať komentár

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OttoOtto Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Otto
Otto

Tak máme 22.6.2020 .Na veľké prekvapenie sa koniec sveta ( opäť) nekonal.Požadujem vysvetlenie,prečo zasa musím ísť do roboty!!!

Otto
Otto

Takých koncov sveta bolo za posledných 5 rokov ohlásených aspoň 20.Jeden taký srandista vytrvale ,,opravoval,, svoje výpočty celý rok.

Prečo tak rád chodím do školy…

Veľmi ste mi pomohli