Votrelkyňa z Ligy Majstrov Kinsey Wolanski plánuje viac takýchto akcií, aby išla v 30 do dôchodku

Modelku Kinsey Wolanski, ste mohli zaregistrovať na finále Ligy Majstrov, kedy vybehla v plavkách “Vitali Uncensored” na ihrisko, čím sa snažila propagovať porno stránku jej priateľa. Kaskadérka má však v pláne aj ďalšie podobné bláznovstvá, aby dokázala splniť jej cieľ, ktorým je odchod do dôchodku v 30 rokoch. A to je naozaj pekná predstava.

22-ročná Kinsey si síce po jej polonahom behu posedela 5 hodín v španielskom väzení, ale za tých niekoľko stoviek tisíc nových followerov a meno snáď vo všetkých novinách, to určite stálo. V rozhovore pre The Sun to dokonca označila ako jej najmúdrejší ťah v živote. 

“Mám v pláne urobiť oveľa viac takýchto úletov na zvýšenie môjho profilu. Takýto druh publicity si za peniaze nekúpite. Fanúšikovia to milujú, hráči vyzerajú, že to milujú tiež a dokonca aj na policajnej stanici si odomňa vypýtali fotku,” povedala pre The Sun.

V rozhovore tiež spomenula reakciu jej rodiny, ktorá to zobrala dosť športovo a jej čin považuje za zábavný. Dokonca aj jej otec Daniel, šerif LAPD, povedal, že z toho vôbec nebol prekvapený, keďže vie, aká je.

Kinsey na konci dodala, že jej otcovi sa skôr uľavilo, lebo mala na sebe plavky a nevybehla tam úplne nahá. 

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Takto to je

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #639