in

Vodič upozornil 92-ročného dôchodcu na nebezpečnú jazdu pri diaľnici – ten ho poslal “do pi*e”

Na internete sa objavilo video, v ktorom 92-ročný dôchodca jazdí na svojom motorovom vozíku popri rušnej diaľnici. Jeho rýchlosť mala byť až 6-krát menšia ako je limit v danom úseku cesty. Jeden z vodičov sa rozhodol dôchodcu upozorniť na veľké nebezpečenstvo, dostal však naozaj nečakanú odpoveď.

Bruce Bromley sa so svojím motorovým vozidlom zaradil za dôchodcu, zapol výstražnú svetelnú signalizáciu (v skratke 4 smerovky), a tak upozorňoval ostatné autá na nebezpečenstvo zrážky s motorovým vozíkom, ktorý šiel približne 16 kilometrov za hodinu. Keď sa Bruce pokúsil dôchodcu upozorniť a presvedčiť ho, aby opustil diaľnicu, dostal od 92-ročného dôchodcu naozaj bizarnú odpoveď. Vraj má ísť “do piče”.

Vodič auta sa aj napriek tomu zaradil späť za starčeka a zavolal políciu. Policajt na linke zobral nadávku s humorom. O niekoľko minút polícia prišla k dôchodcovi a zastavila ho. Bol prevezený na policajnú stanicu, kde si po neho prišla jeho rodina. Bruce ešte nakoniec dodal, že bol naozaj zarazený tým, čo mu starček povedal, keď sa mu snažil pomôcť.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Rebríček: Podľa prieskumu je vo Veľkej Británii najviac opilcov na svete, zároveň potrebujú pomoc

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #626