in

Video: Kamera prichytila psiu opatrovateľku, ako behá po byte nahá a vedie si do spálne muža

Psia opatrovateľka, Casey Brengle, môže byť celá rada, že bezpečnostná kamera v dome, v ktorom opatrovala dva psy, nebola nainštalovaná aj v spálni, ale jedine v obývačke. Nahrávka bezpečnostnej kamery totižto zachytáva, ako sa prechádza po dome nahá, čo by asi až tak nevadilo, no majiteľku domu šokovalo predovšetkým to, že si do jej spálne vedie neznámeho muža. 

26-ročná Casey bola najatá na to, aby sa 4 dni starala o dva psy – Penny a Daisy – zatiaľ čo bola majiteľka domu preč. Za prácu mala dostať pekných $315, ale ani tú nerobila tak, ako bolo dohodnuté. Očividne pri jej hrátkach nemala priveľa času na psy a namiesto 30-60 minútových prechádzok, ich brala na 5 minútové rýchlovky, za ktorú sa vám doslova ani pes nevys*re.

Majiteľka domu je však najviac rozrušená z toho, že si Casey sadla holou riťou na jej obľúbené miesto na sedačke, ktorú ešte aj ku tomu iba prednedávnom kúpili. „Odvtedy sa ho nedotýkam,“ povedala v rozhovore pre KABC.

Casey priznáva, že sa správala ako blbec, no na jej nahotu povedala: „Bolo horúco … A ako som povedala, nemám rada na sebe oblečenie.“ Tiež tvrdila, že sa v splálni žiadne ľúbostné hrátky nediali. Ale to sa jej po týchto záberov už bude teraz ťažko dokazovať.

Zdroj

 

 

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Tie najdivnejšie veci, ktoré ľudia zahliadli na cestách

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #629