Viac ako milión ľudí plánuje zaplaviť tajnú vojenskú základňu – Area 51

Udalosť vyzývajúca ľudí zaplaviť Areu 51 – slávnu americkú vojenskú základňu, kde vraj držia mimozemšťanov – má momentálne viac ako 1 milión zúčastnených.

Udalosť na Facebooku bola vytvorená pred niekoľkými dňami a žiada ľudí, aby prišli na tajnú základňu v Amargosa Valley v Nevade 20. septembra v skorých ranných hodinách a vtrhli do nej.

V popise tejto udalosti stojí: “Všetci sa stretneme pri turistickej atrakcii Area 51 Alien Center a skoordinujeme náš vstup. Ak dáme “naruto run”, môžeme sa pohybovať rýchlejšie ako ich guľky. Poďme si pozrieť tých mimozemšťanov.”

Celé je to zjavne jeden veľký vtip, no k celej veci sa vyjadrila aj hovorkyňa US Air Force – Laura McAndrews, ktorá pre The Independent povedala, že je americké letectvo vždy pripravené chrániť Ameriku a jej majetok.

Mimozemský expert a fyzik Bob Lazar na svoj Instagram dokonca pridal príspevok: “Musím sa k tejto veci “Storm Area 51” vyjadriť. Chápem, že to niekto začal ako vtip, ale existuje tu množstvo ľudí, ktorí sa chystajú ukázať.” Tvrdí, že keď sa tam naposledy niekto snažil dostať, tak ho zastrelili.

Nechajme sa teda prekvapiť, koľko ľudí sa skutočne zúčastní.

Zdroj

 

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mia Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Mia
Mia

20. septembra tam už bude len púšť a nie americká základňa s mimozemšťanmi

Paradox? Mestu, v ktorom žijú najbohatší muži planéty, dochádzajú peniaze

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #650