in

Veterinárka počas víkendovej párty pichala kamarátom sedatívum pre kone

Veterinárka z Austrálie sa priznala k podávaniu sedatíva určeného pre kone svojim kamarátom počas víkendovej párty. O bizarnej správe informoval portál Mail Online.

Catherine McGuiganová, ktorá pracovala vo veterinárnej ambulancii Murray Veterinary Services, sa priznala, že si so sebou na víkendovú párty zobrala liekovku ketamínu, ktorý potom pichla dvom kamarátom a sebe. Okrem toho dala kamarátke diazepam, silný prostriedok na uvoľnenie svalov, a povedala, že jej pomôže zaspať.

S kamarátmi údajne pravidelne brávala rôzne drogy, vrátane kokaínu a extázy. Dávku ketamínu, ktorú pichla svojim kamarátom, najskôr vyrátala podľa ich váhy a až potom drogu aplikovala. Ketamín je liek na predpis, ktorý sa primárne používa na vyvolanie a udržiavanie anestézie. Musí sa uchovávať v uzamknutej lekárničke a jeho použitie je podrobne monitorované.

„Veterinárka mohla pri výkone svojho povolania prechovávať ketamín, ktorý však v žiadnom prípadne nemohla podávať ľudom,“ vyjadrili sa príslušné orgány. Veterinárka po prevalení týchto opatrení okamžite prišla o svoju licenciu a prácu.

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

14 obrázkov, ktoré dokazujú, že rodičovstvo je nekonečná zábava

15 zábavných obrázkov bez kontextu, ktoré sa zdajú byť každou sekundou divnejšie