in

Vegánka žaluje susedov za to, že grilovali ryby na vlastnej záhrade

Vegánka Cilla Carden, ktorá pracuje ako masérka a žije v Austrálskom meste Perth sa ide súdiť so susedmi kvôli grilovačke. Žena sa sťažuje, že zápach mäsa od susedov jej ničí kvalitu života v prímestskej časti Perthu Girrawheen.

“Celý čas cítim len ryby, nemôžem ísť ani na vlastnú záhradu, von a už nemôžem kvôli tomu ani poriadne spávať,” sťažuje sa pre lokálny spravodajský portál 9News. V 400 stranovom zázname dôkazov, ktorý bol na súde odprezentovaný bolo spomenuté napríkad, že susedia z obidvoch strán jej pozemku naschvál fajčia cigarety, a zápach jej ide do domu alebo, že po večeroch majú zapnuté svetlá na dome. Ďalej sa sťažovala aj, že ich deti vydávajú zvláštne zvuky keď sa hrajú na záhrade.

Štátny tribunál západnej Austrálie odmietol všetky jej tvrdenia, s tým, že nedošlo ku žiadnemu porušeniu rezidentského práva. V rozsudku sa súd vyjadril, že susedia normálne, žijú svoj život na svojej záhrade ako normálna rodina.

Cilla podala odvolanie, ktoré jej ale najvyšší súd taktiež odmietol. Vegánka je z toho verdiktu totálne zdevastovaná a bude sa snažiť ďalej problém riešiť, lebo pre ňu sa prípad stále neuzavrel.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #702

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #141