in

Vedúci skautov spieval s odhalenými genitáliami pred deťmi pieseň “hakuna matata”

Bývalý vedúci detských skautov, Michael N. Kelsey, čelí $320 000 000 žalobe. Žalobu podali rodičia detí, ktoré mal Kelsey na starosti sa dozvedeli, že sa pred mladistvými obnažoval a spieval pesničku z Levieho kráľa.

New Yorkská matka jedného zo skautov sa od syna dozvedela o incidente a spolu s ďalšími rodičmi podali žalobu. Matka sa na súde vyjadrila, že skautská skupina číslo 95, kde pôsobil aj jej syn bola na večernom kúpaní v meste Millbrook, štát New York. Potom ako sa z bazénu skauti presunuli do šatne, začal údajne Kelsey hýbať bokmi a penisom, pritom ako spieval pesničku hakuna matata.

Najskôr sa pokúšali vyriešiť situáciu s nadriadenými Kelseyho, ktorí sľúbili, že budú prípad vyšetrovať interne. Vedenie sa ozvalo rodičom s tým, že sa pýtali ostatných chlapcov a, že nič také sa nestalo a ich synovi sa to len zdalo.

Matke, sa vysvetlenie moc nepozdávalo a jej obavy sa naplnili keď bol Kelsey usvedčený zo sexuálneho obťažovania 2 chlapcov na stanovačke. Rodičia teraz žalujú Kelseyho zo sexuálneho obťažovania, a sťahujú deti zo skautskej organizácie. Jeden z rodičov je pohoršený z prístupu vedenia voči sexuálnemu obťažovaniu detí a bojí sa koľko podobných situácií sa v organizácií zamietlo pod koberec.

Zdroj

 

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mattheus Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Mattheus
Mattheus

Pre tupohlavov toto je skauting v amerike nie u nas. Aby ste vedeli.

Takto festivalovali Slováci a Česi počas leta 2019 alebo prečo je alkohol metla ľudstva

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #126