in

Veci, ktoré muži považujú za normálne, no ženy za strašné (10 skutočných priznaní)

Na sociálnej sieti Reddit sa objavila výzva, v ktorej sa pýtajú žien, aké veci ony považujú za strašné, zatiaľ čo muži ich berú ako bežné, normálne. My sme pre vás vybrali tie najlepšie odpovede:


#1

Neznášam, keď sa ma nejaký muž opýta, či bývam sama. Samozrejme, chápem, keď sa ma to opýta niekto, s kým sa poznám. Ale nechápem to, keď sa ma na to spýta náhodný týpek v klube.

 

#2

Nenávidela som, keď mi nejaký muž poslal fotku jeho prirodzenia. Zo začiatku som to brala naozaj zle, no teraz si to už nevšímam.

 

#3

Naozaj strašné je to, keď mi napíše nejaký chalan a už v prvých správach má nejaké sexuálne narážky. Čo akože čaká? Že sa s ním hneď vyspím?

 

#4

Doslova nenávidím, keď sa so mnou niekto rozpráva a zablokuje mi východ (z budovy, klubu a podobne). Prosím chlapi, nikdy to nerobte ženám.

 

#5

Nenávidím, keď mi nejaký chlap povie, že som zlatá, keď som nahnevaná. Vytočí ma tým ešte viac!

 

#6

Konverzácie typu:

On: Ahoj

On: Ahoj

On: Ahoj

Ja: Prepáč, ale nemám záujem

On: Poj*b sa, ty k*rva

 

alebo:

On: Ahoj

On: Si to najkrajšie dievča, aké som kedy videl!

Ja: * zdvorilo odmietam *

On (o 5 minúť): Aj tak si škaredá

 

#7

Hrozne neznášam, keď si kráčam po chodníku a nejakí chlapi v aute ma prenasledujú a snažia sa so mnou rozprávať.

#8

Ten pocit, keď sa snažíš nasilu s nejakým chlapom ukončiť konverzáciu, on to nechápe a stále trepe o nejakých nezmysloch.

 

#9

Mám kučeravé vlasy a je mi neznášam, keď si ľudia myslia, že môžu len prísť a chytiť ma za vlasy. Nedotýkajte sa mojich zasraných vlasov a nehovorte mi, že som náladová, keď mám na to nervy.

 

#10

Strašne trápne je to, keď ideš von s nejakým neznámym chalanom a po minúte vášho stretnutia ti začne rozprávať, aká si úžasná a podobné blbosti.

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

O tom, aké je to byť ľudským zombie alebo aj to, že nikto nemá rád ľudí, čo nemávajú opicu – Toto je tvoja denná dávka memes #729

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #147