in

V ekonomickej triede vedľa seba sedeli dvaja výhercovia – The World’s Strongest Men

Byť veľký, či už to do šírky alebo do výšky, nie je vždy výhra. Predstavte si napríklad, že letíte v ekonomickej triede s naozaj obmedzeným miestom na sedenie, kedy sa už aj ja (a to mám 188 cm) mám problém pohodlnejšie usadiť, aby mi to počas letu nerozmliaždilo kolená. A čo tak predstava, že vedľa seba sedia 2 hovädá, ktoré majú 2m200kg ?

Eddie HallBrian Shaw sú majstri sveta v súťaži: World’s Strongest Man. Chlapcom však asi nedošlo, že vziať si vedľa seba letenky v najlacnejšej triede, nebude úplne top nápad. Našťastie pre nich, cesta netrvala príliš dlho, keďže cestovali iba z Londýna do Škótska. No myslím si, že nabudúce by radšej mohli zvoliť vlak, respektíve si trochu za letenku priplatiť.

Na Instagrame sa strhla okolo humornej fotografie rozsiahla debata, v ktorej sa niektorí ľudia doslova rozplývali nad predstavou, vymeniť si miesto a sedieť pri jednom z týchto dvoch gigantov. Jeden z komentujúcich by dokonca chcel, aby mu Eddie jednu uštedril na tvár, zatiaľ čo by ho vytáčal svojím rozprávaním.

Vyzerá to tak, že problém s cestovaním nenastal prvý krát. Brian Shaw už jeden takýto vtipný obrázok má, kedy sedí vedľa chudučkej žienky, ktorá vedľa neho vyzerá, ako by prišla z ročného pobytu v Somálsku.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20+ ľudí, ktorí vo výpredajoch našli hotové prekvapenia – niektoré boli príjemné a niektoré o čosi menej

Irak predbehol princa Harryho a zakázal “Fortnite” – kazí im vraj mládež