in

V Albánsku zbúrali reštauráciu buldozérmi, lebo jej majiteľ napadol turistov

Albánsky úradníci nechali zrovnať so zemou reštauráciu na okraji pláže, potom ako bol zachytený majiteľ na kamere ako útočí na Španielskych turistov v prenajatom aute. Albánske úrady sa snažia očistiť svoju reputáciu ako dovolenková destinácia na úrovni.

Incident natočený turistickým sprievodcom obetí z vnútra auta sa udial cez víkend na populárnom turistickom mieste Porto Palermo, nachádzajúcom sa na iónskom pobreží južného Albánska.

Video ukazuje vlastníka reštaurácie ako udiera do čelného skla vozidla, trhá stierače a drží sa kapoty, pritom ako sa turisti snažia utiecť. Podľa polície bude majiteľ čeliť súdu za neodvôvodnený verbálny útok, poškodenie majetku a spôsobenie menších zranení.

Podľa informácií z lokálnych médií neboli turisti spokojný so servisom v podniku a odišli potom ako začal byť vinník agresívny. Obvinený tvrdí, že sa snažili odísť bez platenia ale počas vyšetrovania sa zistilo, že neplatič je v skutočnosti on keďže postavil reštauráciu 3 roky dozadu bez oficiálneho stavebného povolenia a nikdy nezaplatil žiadnu daň.

Turistom sa dokonca ospravedlnil aj premiér Edi Rama a odsúdil tento čin, ktorý je proti ich svätej Albánskej pohostinnosti.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Lietadlo havarovalo do mora. Preživší si začali robiť selfie a mali dobrú náladu.

Váš osud je vopred spečatený