UFC: Justin Bieber vyzýva Toma Cruisa na zápas v oktagone

V priebehu rokov sme si už mohli všimnúť množstvo sporov medzi celebritami, ako napr. Mariah Carey vs Jennifer Lopez, Taylor Swift vs Katy Perry, Machine Gun Kelly vs Eminem, Tyrese Gibson vs The Rock … a takto by sme mohli ešte dlho pokračovať. No vyzerá to tak, že najaktuálnejší súboj bude medzi dvomi veľmi, veľmi, veľmi neobľúbenými ľuďmi, čiže výber strany na ktorú sa prikloníte bude celkom oriešok.

Popová senzáciaJustin Bieber – totižto vyzval na súboj hviezdu akčných filmov a renomovaného scientológa – Toma Cruisa. Ako píše vo svojom príspevku na Twitteri: “Vyzývam Toma Cruisa, aby so mnou bojoval v oktagone. Tom ak nepríjmeš tento súboj, tak sa bojíš a nikdy sa cez tú trápnosť neprenesieš. Kto je tu ochotný usporiadať zápas ?”

Netrvalo dlho a do výzvy sa pridal aj Conor McGregor, ktorý je ochotný akciu zobrať pod svoje krídla a v jednom zo svojich tweetov napísal: “Ak je Tom Cruise dostatočný chlap na prijatie tohoto súboja, tak McGregor Sports and Entertainmnet bude ich hostiteľom.

Nikto síce netuší prečo si Bieber vybral práve Toma Cruisa, no každý by si rád pozrel to, ako by Bieberovi j*bol Top Gun.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #640

Toto sa mi nepozdáva…