Učiteľka sa po zverejnení správ priznala na súde, že mala styk s jej 13-ročným žiakom

Bývalá 28-ročná učiteľka 6. ročníka základnej školy z Arizóny priznala vinu po tom, čo našli rodičia dieťaťa v jeho telefóne dosť pikantné správy, za ktoré by sa nemusel hanbiť nejeden dospelák. No podľa správ to vyzerá tak, že sa tomu 13-ročný chlapec ani veľmi nebránil. 

Brittany Zamora bola potom uznaná vinnou zo sexu s maloletým, sexuálneho obťažovania dieťaťa a sexu na verejnosti. Čiže má toho na hlave vcelku dosť.

Dokopy mala mať ex-učiteľka so žiakom styk niekoľkokrát priamo v triede a dokonca pri jednej príležitosti si užívali aj pred ďalším žiakom, ktorého využili ako strážcu. 

Rodičia si však všimli, že sa ich syn správa poslednou dobou zvláštne a preto mu nainštalovali do telefónu aplikáciu “Sentry Parental Control”, ktorá monitorovala jeho správy a mala rodičov upozorniť na podozrivý obsah alebo správanie. 

Zvláštne je, že aj po týchto obvineniach dostáva Zamora podporu od svojho manžela, ktorý pre políciu povedal, že je “najlepšia, najlepšia osoba, akú som kedy poznal”, no nieje isté, či sú ešte stále spolu.

Tak a teraz si pozrite, čo si vlastne medzi sebou písali. Príjemné čítanie, ale pozor ! Nezabúdajte na to, že ten Casanova má len 13 rokov.

Zdroj

 

 

Zanechať komentár

avatar

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #371

Muž s kokaínom v nosnej dierke prehováral policajtov, že určitie nie je jeho