in

TikTok zabanoval farmára z Británie. Vraj šikanoval vegánov

Farmár z Walesu dostal dočasný zákaz publikovania na sociálnej sieti TikTok za „šikanovanie a obťažovanie vegánov“. Jedno z jeho kontroverzných videí si nájdete nižšie v článku.

Gareth Wyn Jones, zdroj: The Daily Star

Gareth Wyn Jones, ktorý je známy z relácie The Family Farm, dostal zákaz publikovania na 24 hodín. Sociálna sieť sa pre tento krok rozhodla po tom, čo v jednom svojom videu tvrdil, že jedlo „bez krutosti neexistuje“. Jones videom odpovedal aktivistke za práva zvierat The Vegan Teacher, v ktorom sa ľudí pýtala, prečo sa ešte nestali vegánmi. „Poviem vám, prečo nie som vegán a nikdy nebudem. Som farmár a rozumiem kolobehu života a nič také ako jedlo bez krutosti neexistuje,“ zareagoval na otázku farmár.

„Toto je jedlo, ktoré sa pestuje zo zeme a pestuje sa tu s použitím maštaľného hnoja, takže je to celé jeden veľký kruh,“ dodáva vo videu. Deň po zverejnení tejto odpovede, ktorá vyvolala rôzne reakcie, bolo video zo siete zmazané a Jones dostal okrem upozornenia aj dočasný zákaz publikovania.

Aký je tvoj názor na túto tému? Podporuješ názor farmára alebo zastávaš ideológiu vegánstva? Napíš nám do komentára pod príspevkom!

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

14 skvelých nápadov či vynálezov, ktoré rozšíria tvoje obzory

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #498