in

Tie najhlúpejšie veci, ktoré kedy ľudia urobili či vyslovili (10 zábavných priznaní)

Občas sa proste stane, že sa na chvíľu zamyslíš a počas toho urobíš alebo vyslovíš takú sprostosť, že by sa za ňu nemuseli hanbiť ani konšpiračné stránky:

#1

Kolega sa ma opýtal, či sa nachádza laktóza aj vo vajíčkach. Na chvíľu som sa zamyslel a povedal mu, že mlieko a vajcia sú od toho istého zvieraťa, a tak je to možné. Skutočne som si 5 sekúnd myslel, že mlieko pochádza od sliepok.

 

#2

Keď som upratoval svoju záhradu, stúpil som na hrable a tie mi vleteli rovno do tváre. Presne tak, ako v animovaných rozprávkach. Toto sa mi stalo v ten deň ešte 3-krát. Na štvrtýkrát som dostal skvelý nápad. Zdvihnúť tie hrable zo zeme a odložiť ich nabok.

 

#3

Upchatú odtokovú trúbku som prečistil tak, že som ju odmontoval a poriadne prepláchol nad umývadlom, z ktorého som túto trúbku práve odmontoval.

 

#4

V hrnci som si pripravil polievku, ktorú som potom vylial do misky. Trochu polievky mi stekalo po boku (horúceho) hrnca, a tak som ju rýchlo olízal. Ako to dopadlo vám asi hovoriť nemusím …

 

#5

Omylom sa mi podarilo zamknúť kľúče od auta v kufri. Keď som ich po niekoľkých hodinách konečne dostal von, chcel som celú situáciu zrekapitulovať svojim kamarátom. Zamkol som si ich tam znova.

 

#6

Bol som v dopravnej zápche. Dva pruhy sa pomaly hýbali, no môj sa nepohol ani o centimeter. Nervózne som sa vystrčil z okna, aby som zistil, že stojím na kraji vozovky v rade zaparkovaných áut.

 

#7

Varil som si čaj, keď mi v tom napadlo, či sa dokáže citrón odraziť od zeme. Okamžite a bez rozmýšľania som ho hodil o zem.

Bol to posledný citrón, ktorý sme doma mali.

Nie, neodrazil sa …

 

#8

Lepil som veci so super silným sekundovým lepidlom. Vrchnák som si dal do úst, aby som si ho medzitým podržal. Toto som urobil 3-krát. 3-KRÁT!

 

#9

V ruke som mal keksík a slúchadlá. Do ucha som si dal keksík a do úst slúchadlá.

 

#10

Pracujem v kuchyni už viac ako 10 rokov. Dnes som si dal do mikrovlnky zohriať obed v kovovej nádobke.

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

13 WTF fotiek, na ktoré sa budeš musieť pozrieť viac z bližšia

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #939 : Nikdy nemiešaj partie ľudí.