in

Thajský kráľ sa zavrel do karantény v luxusnom alpskom hoteli spolu s 20 ženami

Thajský kontroverzný kráľ sa rozhodol izolovať v luxusnom štvorhviezdičkovom hoteli v nemeckých Alpách. S celým svojím sprievodom si zarezervoval hotel v meste Garmisch-Partenkirchen aj napriek tomu, že úrady zakázali všetky formy komerčného ubytovania. Správu prináša portál Independent.

Zdroj: EntornoInteligente

Kráľ Maha Vajiralongkorn, známy aj ako Rama X, ktorý si údajne zarezervoval celý štvorhviezdičkový hotel Grand Hotel Sonnenbichl, dostal na pobyt špeciálne povolenie od štátu. Podľa vyjadrení kompetentných úradov sa jedná o homogénnu skupinu ľudí, ktorá nebude hotel opúšťať, a tak nehrozí žiadne zdravotné riziko. Paradoxne, podľa najnovších správ bolo údajne už 119 služobníkov poslaných späť do Thajska, nakoľko sa u nich prejavili príznaky koronavírusu.

Objavili sa aj správy o tom, že do hotela prišiel v sprievode väčšej skupiny ľudí. Medzi nimi by malo byť aj 20 konkubín (žien) a tiež služobníctvo. Svoju izoláciu si tak bude môcť užiť v plnom komforte tak, ako je zvyknutý zo svojho kráľovstva.

Zdroj: Head Topics

Po prevalení tejto správy sa stal kráľ Vajiralongkorn vo svojej krajine veľmi kritizovaným aj napriek tomu, že v Thajsku je trestné verejne kritizovať monarchiu či kráľa. Zatiaľ, čo kráľ si užíva svoju karanténu v Alpách, v jeho krajine je momentálne nakazených takmer 1400 ľudí.

Grand Hotel Sonnenbichl

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Chlapík nechal priateľku kaderníčku v karanténe experimentovať s jeho vlasmi a takto to dopadlo

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #844 : Časy sa menia!