in

Tesla predstavila šortky, ktorými si Musk uťahuje z neprajníkov. Dajú sa kúpiť za 64 dolárov

Spoločnosť Elona Muska znova prekvapila svojich fanúšikov. Na svoj eshop pridala šortky s nápisom “S3XY”, ktorými sa vysmieva svojim neprajníkom. Limitovaný produkt oslovil toľko ľudí, že stránka nevydržala nápor ľudí a prestala fungovať. Správu priniesol portál Electrek.

Zdroj: Tesla

Prečo práve šortky? Musk týmto krokom naráža na tkz. “shorterov”, ktorí profitujú z toho, keď hodnota akcií istej spoločnosti klesne. Firmy “shorterov” nemajú radi, nakoľko dokážu spôsobiť pokles dôvery voči konkrétnej spoločnosti na burze. Elon Musk teda využil dosiahnutie nového maxima trhovej hodnoty Tesly na ich zosmiešnenie.

Šortky vyvolali na internete obrovský ošiaľ a zakúpiť sa dajú len na oficiálnom eshope spoločnosti Tesla. Cena sa symbolicky vyšplhala na 69,420 amerických dolárov, kde 420 symbolizuje narážku na zámer Elona Muska sprivatizovať Teslu a vyplatiť investorom 420 dolárov za akciu.

Zdroj: Tesla

Produkt z eshopu takmer okamžite zmizol a aktuálne je k dispozícii už len veľkosť XL. Je však môžné, že Tesla aj napriek limitovanému počtu kusov, doskladní chýbajúce veľkosti.

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 úžastných softwarových chýb, ktoré len tak niekto nevymyslí (samozrejme okrem počítačov)

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #524