in

Susedka poslala mamičke fotku jej syna ako v Adamovom rúchu stojí na okne a obrázok hovorí sám za seba

Jeni pochádza z Iowy a má dvoch synov. Bol práve deň ako každý iný, až do chvíle, kedy dostala do susedky správu s fotografiou jej syna stojaceho na okne.

Jeni si práve dávala rýchlu sprchu, zatiaľ čo jej mladší syn pozeral v posteli rozprávku Peppa Pig. Keď vyšla zo sprchy všimla si, že má v telefóne notifikáciu. Bola to správa od susedky Laury, ktorá jej poslala správu s fotografiou, čo práve jej syn robí.

Keď videla fotografiu svojho syna ako nahý stojí v okne, nevedela sa prestať smiať. V záchvate smiechu utekala správu ukázať svojmu manželovi.

Keď vyšla z kúpelne Dax sedel na posteli akoby sa nič nestalo ale jeho mávanie z okna susedke už bohužiaľ bolo zdokumentované. Jeni povedala, že Dax nemá rád oblečenia a často sa úplne zoblečie, pretože je mu to pohodlnejšie.

Po tom ako tento incident postla Jeni na sociálnu sieť Facebook, stal sa z Daxa hit internetu. Príspevok si vyslúžil viac ako 150 tisíc zdieľaní. Vyzerá to ako začiatok jeho internetovej kariéry.

Ya know. Sometimes you think you’re doing okay at life and then you get a message like this from a neighbor. I just cried I laughed so hard 😂😂😂 This is exactly the laughter I needed tonight.

Zveřejnil(a) Jeni Boysen dne Pondělí 3. února 2020

zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #821 : Antistresová loptička nie na hádzanie po ľuďoch?!

Instagramová influencerka bez zábran narušila priebeh Super Bowlu a ukázala zadok celému svetu. Skončila vo väzení