in

Študentka pokazila online test, pretože jej na klávesnicu spadla mäsová guľka. Teraz prosím o preskúšanie

Študentka univerzity musela svojho profesora prosiť o to, aby si mohla zopakovať testovanie z ekonomiky. Počas prvého pokusu jej totiž zo sendviču vypadla mäsová guľka a trafila práve klávesu, ktorá ju odhlásila z celého systému. Z testu preto nemala vyplnených viac ako polovicu otázok. Zábavnú správu priniesol portál BuzzFeed News.

Sam Lee, 20-ročná študentka univerzity, vypĺňala cez internet skúšku z ekonomiky, počas čoho jedla svoj mäsový sendvič. Kúsok mäsovej guľky jej zo sendviču však nechtiac vypadol a dopadol na klávesnicu jej počítača. To malo za následok odhlásenie z celého skúškového systému, a tak jej test zostal z polovice bez vyplnených odpovedí.

Zo skúšky dosiahla len 39%, a tak jej nezostávalo nič iné, len kontaktovať profesora a celý tento príbeh mu vysvetliť. „Počas skúšky som mala technické problémy,“ začína email profesorovi. „Niečo trafilo môj počítač a odoslalo môj test ešte predtým, ako som stihla vyplniť všetky otázky. Tým niečo som mala na mysli mäsovú guľku z môjho sendviču,“ pokračuje dievča vo vysvetľovaní.

Pôvodná správa od jej profesora

Nakoniec sa ukázalo, že profesor je chápavý a dovolil jej test doplniť: Samantha, toto je skutočne nová a nezvyčajná výhovorka pre nízke skóre z testu! Z tohto dôvodu je nepravdepodobné, že ste si to vymysleli.“ Nakoniec úsmevne dodal: „Odporúčam vám, aby ste test vyplnili pred alebo po večeri :-).

 

Zanechať komentár

avatar

Perfekcionisti sa podelili o svoje najhoršie nočné mory

13 tvrdých odporcov domácich zvierat, ktorí doma “nikdy nechceli žiadnu háveď”