in

18-ročná študentka, ktorá robí sugar babe, zarába 20-tisíc eur mesačne. Financuje si tak univerzitné štúdium

Sugar Babe Chloe Hyams odhalila, že mesačne zarába od 1 700€ až do 3 500€ za jedného sugar daddyho. Vraví, že jej to pomáha financovať jej drahé vysokoškolské štúdium a jej životný štýl popri škole. Správu prináša portál DailyMail.

Zdroj: Instagram/Chloe Hyams

Zatiaľ, čo väčšina študentov žije z ekonomicky výhodných polotovarov a vifoniek, 18-ročná Chloe Hyams to robí trochu inak. Chloe je vysokoškolská študentka v Londýne, ktorá v súčasnosti študuje psychológiu a neurovedy. Plánuje sa tiež stať autorizovanou klinickou psychologičkou, čo znamená, že bude musieť pokračovať v magisterskom a následne doktorandskom štúdiu.

Aby dokázala financovať toto štúdium a zároveň svoj osobný život, musí mať za mesiac až 6 “zákazníkov”, pričom každý jej zaplatí približne od 1 700€ do 3 500€. To znamená, že každý mesiac zarobí v priemere okolo 20 000€ – s tým, že jej rande nikdy nezahŕňa žiadne intímnosti.

Zdroj: Instagram/Chloe Hyams

Okrem svojho mesačného platu dostáva Chloe aj občasné darčeky, nákupné výlety či dovolenky po celom svete. Pre DailyMail sa vyjadrila, že so sugar datingom začala ešte v lete pred začiatkom štúdia na univerzite, pretože mala obavy zo svojej finančnej situácie. Sugar dating jej pripadal ako veľmi atraktívny spôsob zarobenia peňazí. Hovorí, že jej typický spoločník má od 35 až do 50 rokov a väčšinou pracuje vo finančnej či bankovej sfére.

Zdroj: Instagram/Chloe Hyams

So svojimi sugar daddies sa stretáva 2 až 4-krát za mesiac. Aj keď rodina o jej “práci” nevie, jej priatelia ju v tom podporujú a chápu jej situáciu.

Zdroj

 

5
Zanechať komentár

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
RoburKohelŠabtaj CviActually...ycvxcvxv Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Kohel
Kohel

To ať vykládá holubům,že s nimi nepicha.ale chápu,musela se pochlubit bez toho,aniž by se prořekla.

ycvxcvxv
ycvxcvxv

co herecka, k… je to

Actually...
Actually...

Tiež by som ju chcel zhejtiť, ale ak je článok pravdivý, tak to nie je “k..”. Dokonca namiesto drahých áut a pod. si radšej financie odkladá na štúdium. Ja ako chlap jej môžem len ticho závidieť, že vie vyťažiť tak veľa zo svojho vzhľadu 😀

Šabtaj Cvi
Šabtaj Cvi

“Jej rande nikdy nezahŕňa intímnosti.”

V dnešnej dobe eufemiznov to môže znamenať hocičo.

Robur
Robur

Zaujímavé, že keď to teda nie je k….., ako tvrdí, že prečo to teda nevie jej rodina.

VIDEO: Chlapík trochu precenil svoje možnosti na stroji v posilke až z neho vyšiel masívny prd

Dôkazy o tom, že matky majú svoj vlastný zmysel pre humor