in

Stretnutie s budúcimi svokrovcami, jeden z najnepríjemnejších momentov vo vzťahu

Stretnutie s rodičmi svojho partnera, je veľmi dôležitý moment vo vzťahu. To, aký zanecháte dojem, môže mať vplyv na ďalší vývin vašeho vzťahu. My sme pre vás vybrali pár momentov z týchto stretnutí, a vyjadrenia rodičov ako to vnímajú z ich perspektívy. Ak máte aj vy zaujímavý príbeh z tohto stretnutia, napíšte ná ho do komentárov.

 

#1 Povedal som mu, že čo urobí mojej dcére to spravím ja jemu. Dopadlo to tak, že mu už 3 roky radím čo so životom a podporujem ho. Ten Bastard.

 

#2 Nemusím ho mať rád. Musí ho mať rada moja dcéra. Je to ako zlý účes, je jedno či sa páči mne, ona je tá čo ho musí nosiť na hlave.

 

#3 Inštinktívne som vždy vedel, čo si mám myslieť o synových partnerkách. Všetky z nich boli fajn. Jedna jediná, ktorá s ním je doteraz sa mi nepozdávala a tá ho zničila.

 

#4 Moja najstaršia dcéra má 15 a chlapci v tom veku už začínajú myslieť len na jedno. Keď si našla prvého priateľa, počul som ako sa rozprávajú niekoľko hodín o tučniakoch s falošným ruským akcentom. Vtedy som vedel, že tomu chlapcovi nejde o nič zlé.

 

#5 No zatiaľ boli všetci frajeri mojej dcéry v pohode. Okrem jedného. Vykopol som ho z domu, lebo sa ma snažil presvedčiť, že nevie čo je to Zemiak.

 

#6 Snažím sa byť vždy milý ku partnerom svojich detí. Viem aký je to pocit byť bezdôvodne nenávidený rodičmi. Svokra ma doteraz neznáša.

 

#7 Keď priniesla dcéra svojho priateľa domov, mal tú drzosť sa so mnou hádať! Chcel ma presvedčiť, že red dead redemption je lepšie ako god of war. Vážim si ale jeho odvahu a vlastný názor. Stále sa ale hádame o hrách.

 

#8 Keď sa rozhodujem, či budem mať rád partnera svojho dieťaťa, sa pozerám ako pomáha rodine. Ak je nápomocný, tak je to väčšinou dobrý človek a akceptujem ho.

 

#9 Moja 13-ročná dcéra doniesla domov ukázať svojho priateľa. Hneď som vedel, že chlapec je pekný, ale hlúpy. Nič som nato nepovedal. Som zástanca toho, aby sa moje deti naučili z vlastných chýb. Po 2 mesiacoch sa rozišli.

 

#10 Moja svokra ma neznáša a myslí si, že som sukničkár. Snažila sa odo mňa odhovoriť svoju dcéru. Jediné čo som ale robil predtým, než som spoznal svoju priateľku, bolo hranie hier a pozeranie seriálov.

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Matka zábavne znázornila život s malými deťmi. V týchto 10+ obrázkoch sa nájde každý rodič

20 tých najvtipnejších komentárov zo sociálnych sietí #6 – Megaséria, ktorú jednoducho chceš vidieť