in

Štatistiky Pornhubu odhaľujú prvenstvo Slovákov. Najviac vyhľadávame videá spojené s koronavírusom

Jedna z najznámejších stránok pre dospelých zverejnila nové štatistiky, ktoré súvisia s koronavírusom. Slováci v nej nečakane ovládli prvú priečku vo vyhľadávaní videí súvisiacich s aktuálnou pandémiou.

Pornhub denne navštívi v priemere viac ako 120 miliónov ľudí, no vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá donútila mnoho ľudí zostať doma v karanténe, sa toto priemerné číslo každým dňom zvyšuje. Štatistici Pornhubu sa však tentokrát zamerali aj na konkrétne dáta. Tie ukazujú, že výrazy „corona“ či „covid“ za posledných 30 dní vyhľadalo viac ako 6,8 milióna ľudí. Zaujímavé je, že v tomto rebríčku Slováci dosahujú prvú priečku.

Diváci zo Slovenska majú až o 119% väčší záujem o videá s tematikou koronavírusu, ako je celosvetový priemer. Na druhom mieste za nami o 31% zaostáva Bulharsko, ktoré má v porovnaní so svetom 90% náskok. Na ďalších miestach sa umiestnili Írsko, Malajzia a Srbsko.

Štatistiky ďalej ukazujú aj to, v ktorých krajinách sa najviac zvýšila návštevnosť stránky. Prvú priečku obsadilo Taliansko, v ktorom návštevnosť narástla o 13,8%. Za ním nasleduje Belgicko, Holandsko a na štvrtom mieste sa umiestnilo Česko.

Zdroj

 

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
vašina Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
vašina
vašina

Takovou statistiku u nas dokaze vyrobit kdejaký puberťák s počítačem. Buď ve photoshopu nebo pomoci Firefoxu.

VTIP DŇA: Mike Tyson a slovenský boxer zo Stropkova v jednom ringu!

Ach, výhovorky výhovorky