Spoločnosť predáva použité servítky za 80 dolárov – vraj pomáhajú predchádzať chrípke

Chrípkové obdobie je späť a spolu s ním prichádzajú aj produkty, ktoré pomáhajú chrípke predísť. Jedným z produktov majú byť použité – osmrkané servítky. Nech to znie akokoľvek bizarne, bizarnejšia je v tomto prípade samotná cena produktu, ktorá sa vyšplhala až na 80 dolárov za jedno balenie.

Áno, čítaš správne. Za 80 amerických dolárov ti spoločnosť menom Vaev pošle box použitých servítok, ktoré majú pomôcť predísť chrípke. Každý servítok obsahuje baktérie od chorej osoby, ktoré boli naň prenesené kýchnutím. Servítky sú navyše vo veľmi štýlovom boxe.

Vaev Tissue

Keď dostaneš svoje balenie servítok, stačí jednu vytiahnuť a utrieť si ňou nos tak, aby si preniesol čo najviac baktérii. Spoločnosť hovorí, že tým zlepšíš svoj imunitný systém a budeš tak odolnejší nie len voči chrípkam.

Ver či never, ale spoločnosť tento produkt už stihla vypredať. „Veríme, že použité ľudské servítky sú bezpečnejšie ako nejaké tabletky,“ vyjadrila sa spoločnosť na internete. Kúpil by si si podobný produkt? Napíš nám tvoj názor do komentára!

(ak by si mal predsa záujem, môžeš si ich kúpiť tu)

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #531

Niekoľko zábavných fotografií, ktoré ukazujú aktuálnu mrazovú situáciu v Amerike