in

Slovenskí vedci vynašli spôsob, ako vyliečiť rakovinu pomocou plastových vrchnákov z PET fliaš

Ak majú niečoho slovenské choré deti naozaj dostatok, tak sú to platové vrchnáky z PET fliaš. O to viac je prelomový objav slovenských vedcov z Banskej Bystrice, ktorý vynašli revolučnú metódu, pomocou ktorej sú schopní vyliečiť rakovinu práve pomocou plastových vrchnákov.

Nový spôsob liečby rakoviny, ktorý sa skôr radí k alternatívnej medicíne, využíva kvantovú vlnu v kombinácii s liečivou štruktúrou plastových vrchnákov. Vo výsledku dokáže vyliečiť pacienta z pokročilej fázy rakoviny behom niekoľkých dní.

Plastové vrchnáky majú unikátnu liečivú štruktúru, čo je dôvodom, prečo sú zbierané pre choré deti na celom území Slovenskej republiky. Nevieme presne, ako táto štruktúra u vrchnákov vzniká, ale v kombinácii s kvantovou fyzikou ju je možné využiť k liečbe rakoviny,” tvrdí vedúci projektu Karol Rak.

Vedcom z Banskej Bystrice sa podarilo vytvoriť kvantový naquadahový generátor, ktorý umocňuje liečivú štruktúru plastových vrchnákov.

Náš generátor používa ako palivo plastové vrchnáky, ktoré pomocou studenej fúzie generujú silné kvantová vlny. Tie sú vysielané na pacienta a s účinnosťou 99,9% liečia rakovinu. A to aj v pokročilých štádiách, ” dodáva Rak.

Otázkou ale zostáva, či sa niekedy generátora skutočne dočkáme. Farmaceutické firmy by kvôli tejto novej metóde prišli o miliardy dolárov ročne, pretože sa jedná o lacnú alternatívu neúčinnej chemoterapie. Vedcom sa totiž podarilo generátor zostrojiť iba za pomoci bežne dostupných materiálov a náradia v domácnosti (okrem mimozemského materiálu naquadahu, ktorý by vďaka projektu Hviezdna brána, mohol byť bežne dostupný behom niekoľkých rokov). Plastové vrchnáky na Slovensku zbiera skoro každá základná a stredná škola. Generátor by si mohol doma zostrojiť každý šikovnejší domáci kutil.

 

Tento článok vznikol v kolaborácii so spravodajským webom az247.cz  , ktorý píše iba samé pravdy.

Pre tých, ktorí by tento článok chceli brať vážne, tak upozorňujeme, že ide o satiru.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Auč, tak toto zabolelo

Na katolíckej škole zakázali všetky knihy Harryho Pottera kvôli tomu, že sú tam zaklínadlá