in

Slovenská polícia musela riešiť bizarný súboj jasnovidiek

Slovenská polícia pridala na svoju facebookovú stránku ďalší bizarný prípad, ktorí museli príslušníci policajného zboru riešiť. Obyvateľka bratislavskej bytovky sa sťažovala na neustály pohyb výťahu v nočných hodinách. Obvinila z toho však jasnovidku z druhej strany republiky.

Zdroj: Polícia SR

Policajti z Bratislavy boli počas uplynulých dní vyslaní k prevereniu kuriózneho prípadu. Jasnovidka z bratislavskej bytovky sa na linke 158 sťažovala, že jej niekto neustále v noci púšťa výťah. Po príchode na miesto sa strážnici skontaktovali so ženou, ktorá na tiesňovú linku volala: „Po príchode na miesto sa policajti skontaktovali so ženou ktorá im uviedla, že má podozrenie na inú jasnovidku z druhého konca Slovenska.”

Policajti oznámenie síce preverili, no na mieste žiadne protiprávne konanie nezaznamenali. Jasnovidka následne strážnikom uviedla, že celú situáciu ešte raz prekonzultuje s ostatnými jasnovidkami v Bratislave a prijme potrebné opatrenia.

Ilustračný obrázok

Aj keď polícia upozornila na túto bizarnú správu práve 1. apríla, upozorňuje, že sa nejedná o žart, ale skutočnú udalosť. Zároveň vyzýva občanov, aby tiesňovú linku 158 využívali na oznámenie podozrení z bezprostredných prípadov ohrození života a zdravia alebo páchania trestnej činnosti.

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10+ obrázkov, ktoré posunú hranice tvojej predstavivosti

14 tort, ktoré nevyzerajú príliš dobre