in

Slovák si odmontoval papuču aj s kolesom a chcel odísť preč na rezerve

To, že Polícia Slovenskej republiky má svoju vlastnú Facebookovú stránku, na ktorú často pridáva ich bizarné prípady, asi vieš. Výnimkou nie je ani prípad, kedy musela riešiť prípad muža, ktorý si sám odmontoval papuču aj s celým kolesom a chcel odísť preč na rezerve. To však nevedel, že ho pri práci celý čas sledujú strážcovia zákona.

Ilustračný obrázok

Muž z mestečka Veľký Meder zaparkoval svoje auto na miesto, kde nemal. Svojím státím totiž obmedzoval miesto pre návštevníkov mestskej polikliniky. To si samozrejme všimla metská polícia, ktorá mu na koleso založila papuču.

Vodič vozidla sa však rozhodol situáciu riešiť po svojom. Celú papuču odstránil aj s kolesom a nahodil si rezervu. To si však nevšimol, že mestská polícia z parkoviska ešte neodišla a pri práci ho pozorovala.

Ilustračný obrázok, zdroj: SME

Keď sa mu podarilo rezervu namontovať, mestská polícia ho zastavila, a tak sa musel k odstráneniu rezervy priznať. Namiesto obyčajne pokuty 150 eur za priestupok, musí teraz čeliť trestnému stíhaniu za prečin útoku na orgán verejnej moci.

Zdroj

 

4
Zanechať komentár

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
mikiPavolHayabusaŠabtaj Cvi Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Šabtaj Cvi
Šabtaj Cvi

Útok na orgán verejnej moci?
Už aj papuča je cítiaca bytosť?

miki
miki

150e za papuču? 😀 si robis srandu? bezne 10-15e

Hayabusa
Hayabusa

Útok?:D tým fizlom už úplne hrabe

Si robíš srandu?

Vek je len číslo