in

Slovák chcel ujsť väzeniu, no pri úteku pred políciou sa prepadol a zasekol v strope

Slovenská polícia musela riešiť ďalší kuriózny prípad. 32-ročný muž, ktorý bol hľadaný z dôvodu nenastúpenia na výkon trestu odňatia slobody, najskôr hádzal po príslušníkoch policajného zboru tehly a neskôr sa pri úteku zasekol v strope. Aby toho nebolo málo, z diery sa ho spodom snažila vytiahnuť jeho manželka.

Zdroj: Polícia SR

Polícia dostala informáciu, že osoba, po ktorej je vyhlásené pátranie, bola videná u seba doma. Keď príslušníci dorazili k rodinnému domu hľadaného muža, okamžite sa strhla naháňačka. „Keď policajti prišli takticky k jeho rodinnému domu, muž sa dal na útek. Dostal sa na povalu, tu popreskakoval krokvy a na policajtov hádzal tehly,“ píše na svojej stránke Polícia SR.

Tam však bizarnosti ešte len začínajú. Po chvíli totiž spadol do diery v strope, kde zostal zakliesnený a zo stropu mu trčali len nohy. Práve za nohy sa ho následne pokúšala manželka z diery vytiahnuť.

Ilustračný obrázok

Aj keď priebeh celej situácie pripomínal skôr grotesku ako policajnú akciu, muž bol zadržaný a vzhľadom k tomu, že kládol aktívny odpor, do policajného auta bol odvedený spútaný.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 ľudí, ktorých deň bol tak hrozný, že sa na tom až museli smiať

17 zaujímavých zvierat, ktoré nám pripomínajú, že každý tvor je výnimočný